LÜHIDALT FORS MW KOHTA

Edasimüüjad
Fors MW toodete disaini juures on arvestatud klientide vajadustega. Meie edasimüüjate müügiesindused asuvad igas maailma nurgas ning ettevõtete suurused on väga erinevad. Me arvestame edasimüüjate soovidega ning läbi nende saame ka ise tooteid edasi arendada. 
- FORS MW müügivõrgustikus on üle 250 edasimüüja
Strateegia ning tootearendus
Fors MW eesmärgiks on pakkuda lahendust klientide vajadustele. Meie tootearenduse tiim töötab iga päevaselt selle nimel, et turu nõudmistega sammu pidada ning tulla välja uute ning põnevate lahendustega. 
- Igal aastal viib meie tootearenduse tiim ellu ligi 150 uuendust olemasolevatel masinatel, et täiendada kasutusmugavust ning kvaliteeti, mille puhul me järeleandmisi ei tee.
Tootmine

Meie eesmärgiks on pakkuda maksimaalset kvaliteeti mõistliku hinna eest.  See on olnud meie sihiks läbi aastate ning ühiselt kogu Fors MW tiimiga me seda ka oleme saavutanud. Samal ajal ei tee me järelandmisi kvaliteedis - vaieldamatult suurim põhirõhk tootmisel on suunatud tootekvaliteedi parandamisse ning kasutusmugavuse tagamisse. 

 

- Fors MW tehases Sauel kasutatakse aastas umbes 1,4 miljonit kilogrammi terast toodete valmistamiseks. - Igal aastal läheb välja ligikaudu 120 merekonteineritäit FORS MW poolt valmistatud tooteid.
Koduleht ja sotsiaalmeedia

Fors MW on läbi ajaloo oma teekonda jaganud kõigi oma edasimüüjate ning klientidega. Ettevõtte blogi pealkirjaga " A company's journey" annab ülevaate ettevõtte tegemistest läbi aegade - tõusudest ning ka mõõnadest.

Koduleht sai põhjaliku uuenduse 2016. aastal - me otsustasime teha elu meie klientidega jaoks veelgi lihtsamaks ning tõlkisime kodulehe 8 erinevasse keelde.  

- Ettevõtte kodulehte www.forsmw.com külastati 2017 aastal üle 200 000 korra. - Ettevõtte veebiblogi külastab üle 4000 inimese iga kuu.
AS Fors MW kontsern
AS FORS MW
AS Fors MW on kontserni emaettevõte, mis asutati 1992. aastal ning mille peakontor asub Sauel, Harjumaal. Saue tehases toimub meie brändide FARMA, FARMA-N ning BIGAB masinate projekteerimine, valmistamine ning koostamine. Ettevõte pakub tööd ligi 160 inimesele. 
AS FORS MW, Saue, Eesti
FMW Farma Norden AB
FARMA Norden AB on loodud 1994. aastal Rootsis, Norrköpingus ning on AS Fors MW tütarettevõte. FARMA Norden AB käsitleb järelturuga seotud küsimusi. 
Farma Norden AB, Norrköping, Sweden
Kontakt
AS FORS MW
Tule 30
76505 Saue
Estonia
Telefon: +3726790000
Fax: +3726790001
info@forsmw.com
Org. no: 10094723
VAT no: EE100189685
 
AS FORS MW @ 2021 | Cookies
AS Fors MW jätab endale õiguse muuta toote spetsifikatsioone ilma teisi osapooli teavitamata. Kõikidel piltidel on illustratiivne tähendus.