Uudised

Hoia end uudistega kursis läbi meie FACEBOOKI!

Palju õnne BIGAB!

Nelikümmend aastat tagasi otsustas mees nimega Göran hakata tootma konkstõstemasinaid. Eesti ettevõte AS Fors MW toodab BIGAB konkstõstehaagiseid, kuid selle eduloo taga on hoopis rootslane nimega Göte Håkanson. 

 

Rootsi ajakirjanik võttis kätte ning külastas Götet, et uurida täpsemalt tagamaade kohta. Lühikokkuvõte intervjuust on siin:

 

 

"Ma teeksin täna kõik täpselt samamoodi kui siis" 

 

Göte Håkanson on BIGAB konkstõstehaagiste isa. Göte alustas oma töökarjääri keevitajana ettevõttes Blidsberg, mis 1968.ndal aastal läks erinevate asjaolude tõttu müüki, ning mille ta otsustas ära osta ning ise juhtima hakata. 

 

Samal ajal kui Göte ostis endale ettevõtte, ostis ta ka endale talumajapidamise Rootsi, kus tal oli vajadus sellise masina järele nagu konkstõstehaagis. Niisiis ta ehitas endale ise ühe: "BIGABi põhikonseptsioon ei ole aastatega muutunud, säilinud on tema originaalsus. Esimene BIGAB masin sündis 1980ndal aastal, milleks oli BIGAB 8-12."

 

Göte sõnas, et kui ta saaks kõik otsast peale alustada, ta teeks kõik täpselt samamoodi: "Ma ei teeks midagi teisiti ega paremini. Ma olin ja olen endiselt väga uhke BIGAB-i üle ning äärmiselt rahul oma otsusega anda üle see ettevõttele AS Fors MW." 

 

Allikas :  Ann-Louise Larsson, Entreprenadaktuellt

 

Siinkohal tänab ettevõte AS Fors MW Göte Håkansoni koostöö eest, mis leidis aset minevikus ning tänu millele on BIGAB see mis ta täna on. Göte panus antud protsessi on olnud suur ning oluline, ning seda ei ole võimalik paari sõnaga kokku võtta. 

 

Intervjuu originaalkujul leiab siit: http://www.entreprenadaktuellt.se/artikel/56956/jag-hade-gjort-precis-likadant-idag.html

Kontakt
AS FORS MW
Tule 30
76505 Saue
Estonia
Telefon: +3726790000
Fax: +3726790001
info@forsmw.com
Org. no: 10094723
VAT no: EE100189685
 
AS FORS MW @ 2019 | Cookies