Uudised

Hoia end uudistega kursis läbi meie FACEBOOKI!

Sündmuseid täis nädalavahetus!

Möödunud nädal oli FARMA ja BIGAB  esindatud 4 näitusel ning seda erinevates riikides! 

 

Holzmesse Klagenfurt avas oma uksed 29. augustil ning see oli Fors MW ajaloos esimene kord olla oma stendiga väljas Austrias. Meie müügimees Tim oli isiklikult kohal koos edasimüüjatega ning tagasiside oli väga positiivne: huvi oli suur ning rahvast palju.

 

Kõigest 300 km eemal toimus Saksamaal Karpfhamer Fest & Rottalschau festival, kus meie müügimees Peter oli kohapeal olemas, koos edasimüüjatega ning FARMA masinatega. 

 

Samal ajal Eestist üle lahe, Soomes, toimus suurim kohalik metsanäitus - FinnMETKO 2018. Soome müügimees Tero ning tellimuste käsitleja Anneli olid seal, et tutvustada meie masinaid ning olla tehniliseks toeks. Samuti külastas meie stendi suur hulk eestlaseid, kes tundsid siirast huvi masinate vastu. Ilmaga vedas ning tänu sellele oli rahvast ka palju, eriliselt suurt huvi tunti see aasta oma 40 juubelit pidava BIGAB konkstõstehaagiste vastu. 

 

Üle ookeani Kanadas toimus iga-aastane Expo Brome Fair, kuhu meie edasimüüüja Picken's Farm Equipment võttis kaasa meie FARMA masinad. 

 

Kokkuvõttes oli väga kiire nädalavahetus, mille tulemusena saime kinnitust, et inimeste huvi meie toodetavate masinate vastu ei näita raugemise märke!

 

Eestlased, kes sooviksid näha meie masinaid veel see aasta, siis novembris toimub Helsinkis esmakordselt Maatalouskonemessut, kus me oleme samuti kohal! Hoia pilm peal meie sotsiaalmeedia kanalitel, et saada rohkem informatiooni

Kontakt
AS FORS MW
Tule 30
76505 Saue
Estonia
Telefon: +3726790000
Fax: +3726790001
info@forsmw.com
Org. no: 10094723
VAT no: EE100189685
 
 
AS FORS MW @ 2016 | Cookies